Co wybudowaliśmy w Bydgoszczy? cz. 2 – Park nad kanałem

Co wybudowaliśmy w Bydgoszczy? cz. 2

Kolejną naszą inwestycją była Miejska Przystań, która zlokalizowana jest na Glinkach, na skraju Puszczy Bydgoskiej. To łącznie zespół 3 budynków wielorodzinnych przy ul. Dąbrowa 17A ,17B i 17C. Realizację inwestycji podzielono na dwa etapy. Pierwszy z nich zakończył się w grudniu roku 2012 r. Zostały oddane do użytku 2 budynki, w których znajduje się łącznie 108 lokali mieszkalnych.

Z końcem 2014 roku oddaliśmy do użytku kolejną nieruchomość, zrealizowany drugi etap inwestycji, który stanowił jeden pięciopiętrowy budynek wielorodzinny, w którym znajdują się 32 lokale mieszkalne wraz z podziemną halą garażową.

Udało nam się stworzyć przyjemne osiedle, wkomponowane w naturę i funkcjonujące w zgodzie z otoczeniem – mówi Magdalena Olszewska z działu marketingu Pres. – Staraliśmy się zachować w najbliższej okolicy jak najwięcej drzew. Dodatkowo wykonaliśmy inne nasadzenia, żeby było zielono wokół. W sygnałów, które do nas docierają, wiemy, że dobrze się tam mieszka. A to dla nas najlepsza informacja.

Zobacz też
Trochę historii.. kilka słów o PRES
30 czerwca 2019
Co wybudowaliśmy w Bydgoszczy? cz.1
30 czerwca 2019

Masz pytania?

Rozwiejemy wątpliwości i udzielimy szczegółowych informacji dotyczących inwestycji „Park nad Kanałem”.